Dane Teleadresowe

HURTOWNIA ELEKTROTECHNICZNA DORIAN
UL. KOBYŁKOWSKA 12
05-200 WOŁOMIN

TEL./FAX (22) 763-88-90, (22) 787-23-33

mobile: 887-50-60-40

dorian@dorian.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek g.7.00 – 17.00
sobota g.7.30 – 13.00

 


DZIAŁ SPRZEDAŻY

Monika Sielicka
Kierownik Działu Sprzedaży
mobile 508-074-435
tel./fax.(22) 763-88-93
tel./fax.(22) 787-23-33 wew.21
monikas@dorian.pl
Szymon Głowacki
HANDLOWIEC
mobile 727-50-60-40
tel./fax.(22) 787-23-33 wew.30
szymong@dorian.pl
mgr Żaneta Klepacka
HANDLOWIEC
mobile 885-50-60-40
tel./fax.(22) 763-88-92
tel./fax.(22) 787-23-33 wew.22
zanetak@dorian.pl

DZIAŁ HANDLOWY

Marek Wysocki
Kierownik hurtowni
mobile 603-707-746
tel./fax (22) 763-88-95
tel./fax (22) 787-23-33 wew.23
marek.wysocki@dorian.pl
Grzegorz Wimmer
Specjalista ds. Techniczno-Handlowych
mobile 603-541-571
tel./fax.(22) 763-88-91
tel./fax.(22) 787-23-33 wew.27
grzegorzw@dorian.pl

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI

Aneta Wysocka
mobile 601-155-985
tel./fax.(22) 763-88-96
tel./fax.(22) 787-23-33 wew.26
anetaw@dorian.pl

 


DZIAŁ REKLAMY I MARKETINGU

e-mail: marekting@dorian.pl

Adrian Budek
mobile 785-50-60-40
tel./fax.(22) 763-88-98
tel./fax.(22) 787-23-33 wew.24
adrian@dorian.pl


MAGAZYN i REKLAMACJE

mobile 783-707-746
tel./fax.(22) 763-88-99
tel./fax.(22) 787-23-33 wew.29
magazyn@dorian.pl reklamacje@dorian.pl