ZPHU „Elektromor” Józef Wysocki

rozpoczyna nabór na stanowisko:

ELEKTROMONTER

Wymagania:
– prawo jazdy kategorii B, C+E
– znajomość i umiejętność czytania schematów elektrycznych – dodatkowy atut
– wykształcenie zawodowe lub techniczne o profilu elektrycznym
– doświadczenie w pracy na stanowisku elektryka/elektromontera – dodatkowy atut
– uprawnienia SEP (mile widziane)
– uprawnienia UDT do obsługi żurawi przenośnych (mile widziane)
– uprawnienia na koparko-ładowarkę (mile widziane)
– samodzielność
– szybkość działania
– umiejętność radzenia sobie w przypadku nieoczekiwanych sytuacji

Opis stanowiska:
– budowa tras kablowych
– budowa instalacji niskoprądowych i elektrycznych
– prace z zakresu instalacji elektrycznych
– montaż opraw oświetleniowych
– montaż rozdzielnic
– budowa przyłączy i instalacji elektroenergetycznych

Oferujemy:
-stabilne warunki zatrudnienia
-dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne

Oferty zawierające CV prosimy składać osobiście w siedzibie firmy lub przesyłać na maila elektromor@wp.pl

ul. Kobyłkowska 7b, 05-200 Wołomin
tel. 601367183

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Administratorem danych osobowych zebranych w procesie rekrutacji jest
ZPHU „Elektromor” Józef Wysocki, z siedzibą w Wołominie, przy ul. Kobyłkowskiej 7b, 05-200 Wołomin.
ZPHU „Elektromor” przetwarza dane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, w tym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. (“RODO”)