HURTOWNIA ELEKTROTECHNICZNA DORIAN
UL. KOBYŁKOWSKA 12
05-200 WOŁOMIN

TEL. (22) 763-88-90, (22) 787-23-33

sekretariat@dorian.pl

dorian@dorian.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek g.7.00 – 17.00
sobota g.7.30 – 13.00

 


SEKRETARIAT

Paulina Bieniek
Sekretariat
tel.(22) 763-88-90
tel.(22) 787-23-33 wew.20
sekretariat@dorian.pl


DZIAŁ SPRZEDAŻY

Monika Sielicka
Kierownik Działu Sprzedaży
tel.(22) 763-88-93
tel.(22) 787-23-33 wew.21
monikas@dorian.pl
mgr Żaneta Klepacka
HANDLOWIEC
tel.(22) 763-88-92
tel.(22) 787-23-33 wew.22
zanetak@dorian.pl
Arkadiusz Kowalczyk
Handlowiec
tel.(22) 763-88-97
tel.(22) 787-23-33 wew.23
arkadiuszk@dorian.pl
Szymon Głowacki
HANDLOWIEC
tel.(22) 763-88-94
tel.(22) 787-23-33 wew.24
szymong@dorian.pl

DZIAŁ HANDLOWY

Marek Wysocki
Kierownik hurtowni
mobile 603-707-746
tel.(22) 763-88-95
tel.(22) 787-23-33 wew.28
marek.wysocki@dorian.pl
Grzegorz Wimmer
Specjalista ds. Techniczno-Handlowych
tel.(22) 763-88-91
tel.(22) 787-23-33 wew.27
grzegorzw@dorian.pl

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI

Aneta Wysocka
mobile 601-155-985
tel.(22) 763-88-96
tel.(22) 787-23-33 wew.26
anetaw@dorian.pl

 


DZIAŁ REKLAMY I MARKETINGU

e-mail: marekting@dorian.pl

Adrian Budek
mobile 785-50-60-40
tel.(22) 763-88-98
tel.(22) 787-23-33 wew.29
adrian@dorian.pl


MAGAZYN i REKLAMACJE

tel.(22) 763-88-99
tel.(22) 787-23-33 wew.30
magazyn@dorian.plreklamacje@dorian.pl