DORIAN Hurtownia Elektrotechniczna sp. z o.o.
05-200 Wołomin, ul. Kobyłkowska 12
NIP 125-170-00-37
REGON 384809238
KRS 0000812285
Kapitał zakładowy: 320 000,00 zł
 

TEL. (22) 763-88-90, (22) 787-23-33

sekretariat@dorian.pl

dorian@dorian.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek g.7.00 – 17.00
sobota g.7.30 – 13.00

 


ZARZĄD

Marek Wysocki
PREZES ZARZĄDU
Dyrektor Handlowy
mobile 603-707-746
tel.(22) 763-88-95
marek.wysocki@dorian.pl
Aneta Wysocka
CZŁONEK ZARZĄDU
Specjalista ds. Finansowych
mobile 601-155-985
tel.(22) 763-88-96
tel.(22) 787-23-33 wew.26
anetaw@dorian.pl
Monika Sielicka
CZŁONEK ZARZĄDU
KIEROWNIK DZIAŁU SPRZEDAŻY
tel.(22) 763-88-93
tel.(22) 787-23-33 wew.21
monikas@dorian.pl


SEKRETARIAT

Paulina Bieniek
Sekretariat
tel.(22) 763-88-90
tel.(22) 787-23-33 wew.20
sekretariat@dorian.pl


DZIAŁ SPRZEDAŻY

Monika Sielicka
CZŁONEK ZARZĄDU
KIEROWNIK DZIAŁU SPRZEDAŻY
tel.(22) 763-88-93
tel.(22) 787-23-33 wew.21
monikas@dorian.pl
Arkadiusz Kowalczyk
Handlowiec
tel.(22) 763-88-97
tel.(22) 787-23-33 wew.23
arkadiuszk@dorian.pl
Szymon Głowacki
HANDLOWIEC
tel.(22) 763-88-94
tel.(22) 787-23-33 wew.24
szymong@dorian.pl
Tomasz Piwek
Handlowiec
tel.(22) 763-88-92
tel.(22) 787-23-33 wew.22
tomaszp@dorian.pl

DZIAŁ HANDLOWY

Marek Wysocki
PREZES ZARZĄDU
Dyrektor Handlowy
mobile 603-707-746
tel.(22) 763-88-95
marek.wysocki@dorian.pl
Grzegorz Wimmer
Specjalista ds. Techniczno-Handlowych
tel.(22) 763-88-91
tel.(22) 787-23-33 wew.27
grzegorzw@dorian.pl

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI

Aneta Wysocka
CZŁONEK ZARZĄDU
Specjalista ds. Finansowych
mobile 601-155-985
tel.(22) 763-88-96
tel.(22) 787-23-33 wew.26
anetaw@dorian.pl

 


DZIAŁ REKLAMY I MARKETINGU

e-mail: marekting@dorian.pl

Adrian Budek
mobile 785-50-60-40
tel.(22) 763-88-98
tel.(22) 787-23-33 wew.29
adrian@dorian.pl


MAGAZYN i REKLAMACJE

tel.(22) 763-88-99
tel.(22) 787-23-33 wew.30
magazyn@dorian.plreklamacje@dorian.pl