DORIAN Hurtownia Elektrotechniczna Wysocka Sielicka Sp.k.
05-200 Wołomin, ul. Kobyłkowska 12
NIP 125-170-00-37
REGON 384809238
KRS 0000855554
 

TEL. (22) 763-88-90, (22) 787-23-33

sekretariat@dorian.pl

dorian@dorian.pl

Godziny otwarcia:

DZIAŁ SPRZEDAŻY

poniedziałek-piątek g.7:00 – 15:00
sobota NIECZYNNE

DZIAŁ MAGAZYNU

poniedziałek-piątek g.7:00 – 17:00
sobota NIECZYNNE


ZARZĄD

Marek Wysocki
PREZES ZARZĄDU
Dyrektor Handlowy
mobile 603-707-746
tel.(22) 763-88-95
tel.(22) 787-23-33 wew.28
marek.wysocki@dorian.pl
Aneta Wysocka
CZŁONEK ZARZĄDU
Specjalista ds. Finansowych
mobile 601-155-985
tel.(22) 763-88-96
tel.(22) 787-23-33 wew.26
anetaw@dorian.pl
Monika Sielicka
CZŁONEK ZARZĄDU
KIEROWNIK DZIAŁU SPRZEDAŻY
tel.(22) 787-23-33 wew.31
monikas@dorian.pl


SEKRETARIAT

Paulina Bieniek
Sekretariat
tel.(22) 763-88-90
tel.(22) 787-23-33 wew.20
sekretariat@dorian.pl


DZIAŁ SPRZEDAŻY

mgr Żaneta Klepacka
HANDLOWIEC
tel.(22) 763-88-93
tel.(22) 787-23-33 wew.21
zanetak@dorian.pl
Arkadiusz Kowalczyk
HANDLOWIEC
tel.(22) 763-88-97
tel.(22) 787-23-33 wew.23
arkadiuszk@dorian.pl
Szymon Głowacki
HANDLOWIEC
tel.(22) 763-88-94
tel.(22) 787-23-33 wew.24
szymong@dorian.pl
Remigiusz Żuk
MŁODSZY SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
tel.(22) 763-88-92 tel.(22) 787-23-33 wew.22
remikz@dorian.pl

DZIAŁ HANDLOWY

Marek Wysocki
PREZES ZARZĄDU
Dyrektor Handlowy

mobile 603-707-746
tel.(22) 763-88-95
tel.(22) 787-23-33 wew.28

marek.wysocki@dorian.pl
Monika Sielicka
CZŁONEK ZARZĄDU
KIEROWNIK DZIAŁU SPRZEDAŻY

tel.(22) 787-23-33 wew.31

monikas@dorian.pl
Grzegorz Wimmer
Kierownik ds. Kluczowych Klientów

tel.(22) 763-88-91
tel.(22) 787-23-33 wew.27

grzegorzw@dorian.pl

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI

Aneta Wysocka
CZŁONEK ZARZĄDU
Specjalista ds. Finansowych
mobile 601-155-985
tel.(22) 763-88-96
tel.(22) 787-23-33 wew.26
anetaw@dorian.pl

 


DZIAŁ REKLAMY I MARKETINGU

e-mail: marketing@dorian.pl

Adrian Budek

mobile 785-50-60-40
tel.(22) 763-88-98
tel.(22) 787-23-33 wew.29

adrian@dorian.pl


MAGAZYN i REKLAMACJE

tel.(22) 763-88-99
tel.(22) 787-23-33 wew.30
magazyn@dorian.plreklamacje@dorian.pl