W związku z potrzebą rozwoju magazynu, rozpoczynamy nabór na stanowisko:

MAGAZYNIER KIEROWCA

Miejsce pracy: Wołomin

Wymagania:
– prawo jazdy kat. B
– uprawnienia na wózki widłowe
– doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera
– systematyczność
– dyspozycyjność
– dobry stan zdrowia
– samodzielność i kreatywność w działaniu

Mile widziane:
– prawo jazdy kat. C
– uprawnienia na żurawie przenośne (HDS)

Opis stanowiska:
– przygotowywanie towarów do wysyłek
– dostarczanie i odbiór towarów
– kontrola wyładunków i załadunków
– obsługa wózka widłowego

Oferujemy stabilne zatrudnienie w nowoczesnym magazynie oraz szerokie możliwości rozwoju i awansu.

Oferty zawierające CV prosimy składać osobiście w siedzibie firmy lub przesyłać na maila pracuj@dorian.pl

Hurtownia Elektrotechniczna DORIAN
ul. Kobyłkowska 12, 05-200 Wołomin

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Administratorem danych osobowych zebranych w procesie rekrutacji jest HURTOWNIA ELEKTROTECHNICZNA DORIAN Ewa Wysocka, z siedzibą w Wołominie, przy ul. Kobyłkowskiej 12, 05-200 Wołomin. Hurtownia DORIAN przetwarza dane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, w tym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. (“RODO”)

Kategorie: Aktualności